Oferta - DJ & Wodzirej na Wesele Zielona Góra lubuskie Bartosz Iwanowski - DJ & Wodzirej Bartosz Iwanowski

Przejdź do treści

Cześć!
Nazywam się Bartosz Iwanowski, a prowadzenie Wesel to moja SPECJALNOŚĆ!

UWAGA! Ze względu na bardzo obszerne treści proszę o zapoznanie się ze stroną na ekranie monitora/laptopa. Wyświetlając zawartość na telefonie niektóre informacje mogą być niedostępne :)

Na początek kilka słów dotyczących mojej działalności...

Można powiedzieć, że jestem zarówno DJ'em, Wodzirejem, wedding planner'em oraz właścicielem firmy eventowej.
 
Jako DJ odpowiadam za oprawę muzyczną...
 
Jako Wodzirej  prowadzę całe Wesele od momentu Waszego przyjazdu na Salę, poprzez wszystkie elementy pozamuzyczne, takie jak przywitanie, tort, podziękowania dla Rodziców i Świadków, Oczepiny i co najważniejsze zabawy i animacje... szczególnie te taneczne.
 
Jako właściciel firmy eventowej dysponuję nagłośnieniem i oświetleniem wartym blisko 200 tysięcy złotych, więc gwarantuje  profesjonalne zaplecze techniczne, bardzo dobre oświetlenie i nagłośnienie imprezy nawet do 300 Osób. Do dyspozycji jest również projektor w Full HD i ekran multimedialny oraz nagłośnienie dodatkowe, np. przy podziale sali na część biesiadną i taneczną. Posiadam wszystkie modne dodatki takie jak np. oprawa pierwszego tańca ciężkim dymem czy oświetlenie całej sali światłem led.
 
Imprezy prowadzę już od 2006r, a od 2011r.  moją główną działalnością są Wesela. Nie zajmuje się tym ani dorywczo ani hobbystycznie. Niegdyś łączyłem pracę DJ'a z etatem w Banku Zachodnim, później w dużej firmie jako Księgowy. Obecnie skupiam się tylko i wyłącznie na prowadzeniu działalności gospodarczej. Od kwietnia do końca października blisko 60 Par powierza mi prowadzenie swoich Wesel także możecie czerpać informacje z mojej wiedzy i doświadczenia. W 2019r. stanąłem przed ołtarzem, więc poszerzyłem wiedzę o organizację Wesela z tej "drugiej" strony.  Możecie liczyć na moje pełne wsparcie i pomoc praktycznie w każdym aspekcie.

Na koniec to, co najważniejsze...
Mój konik to rozbudowane animacje taneczne Posiadam grupę składającą się z 9 zawodowych Tancerzy tańca towarzyskiego. Na każde Wesele przyjeżdża ze mną 1 Osoba, dzięki której wspólnie na parkiecie, razem z Wami i Gośćmi Weselnymi pod koniec kilku bloków muzycznych możemy bawić się przy układach do takich utworów jak np. Hands Up. YMCA, Macarena, uczyć się tańców integracyjnych, organizować pojedynki taneczne damsko-męskie. Moim zdaniem nie ma lepszej formy integracji, niż wspólna zabawa na parkiecie.
Działamy wspólnie, razem, bez krępujących zachowań, zmuszania Gości do spożywania alkoholu. Ma być luźno, z energią i z humorem i na odpowiednim poziomie!
  
Poza atrakcjami tanecznymi  oferuje wiele pomysłów na zabawy przy stołach, prezentacje multimedialne, podziękowania , np. w formie gali oskarów z czerwonym dywanem czy po prostu zimne ognie.

Nie prowadzę przaśnych zabaw i konkursów ośmieszających Gości i nie żartuje niesmacznie przez mikrofon. Nie znajdziecie u mnie zabaw typu: "Wyścig do ZOO", "Kareta", "Tańczymy Labado", "Krzesełka z fantami", "Wykupowania butów" czy "Zbieranie na wózek".

Wybierając moje usługi macie gwarancje, że przyjadę na Wasze Wesele osobiście i poprowadzę je użyciu niżej wymienionego zaplecza technicznego. Nie zatrudniam kilkunastu dj'ów, z którymi dzielę się zleceniami oraz np. oświetleniem, poniważ każdy DJ ma inną osobowość oraz styl prowadzenia imprez.

Biorę PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za całą część rozrywkową Waszego Wesela!
Koordynują współpracę z Menagerem i Obsługą Sali oraz Fotografem i Filmowcem, żebyście mogli poświęcić czas na zabawę!

Na rynku spotkać można masę firm która chętnie zagra na Waszym weselu. W większości przypadków każdy DJ zapewnia sprzęt nagłośnieniowy, oświetlenie i muzykę. Co zatem wyróżnia moją ofertę spośród reszty?

PO PIERWSZE OSOBOWOŚĆ!
Pamiętajcie, że to nie sprzęt wychodzi na środek sali, przemawia, prowadzi zabawy i wywołuje uśmiech na twarzach Gości. Moje bardzo bogate doświadczenie pozwala czuć się swobodnie na każdym weselu, dzięki czemu nie muszę korzystać z szablonów oraz grać gotowych bloków muzycznych. Wszystko dzieje się na żywo, gdyż na każdej imprezie mam do czynienia z inną publiką, do której muszę się dopasować.

PO DRUGIE ROZBUDOWANY PROGRAM ANIMACJI TANECZYCH!
Integruję, tańczę, uczę i... męczę na parkiecie. Nie stoję ciągle za konsolą. Jestem jednym z najaktywniejszych Wodzirejów w województwie lubuskim!

PO TRZECIE ROZBUDOWANY PROGRAM ELEMENTÓW POZAMUZYCZNYCH
Bawić, zaskakiwać i przeplatać bloki muzyczne elementami, które podkręcają tempo Wesela... to moja wizja na aktywizację Gości! Wybierając moje usługi nie musicie wynajmować Fotobudki, Fotolustra, organizować Fire show czy pokazu sztucznych ogni. Wszystko co istotne dzieje się na parkiecie!

PO CZWARTE PODEJŚCIE DO KLIENTA!
Podczas dwóch spotkań omówię organizację Wesela od A do Z oraz przedstawię wszystkie pomysły na każdy element scenariusza weselnego. Możecie liczyć na moje pełne zaangażowanie, pomoc, doświadczenie i wiedzę w każdym aspekcie Wesela.

PO PIĄTE ZAPLECZE TECHNINCZNE!
Od jakości mojej pracy zależy powodzenie całego Waszego Wesela! Od mojego oświetlenia zależy cały Wasz reportaż weselny (foto i film). Poniżej przedstawię Wam niezbędne szczegóły.


Podsumowując...
> jeżeli kierujesz się jakością, a nie ceną...
> jeżeli chcesz powierzyć swoje Wesele Wodzirejowi, który jest profesjonalistą dysponującym zapleczem technicznym, które charakteryzuje się wysokiej jakości dźwiękiem oraz mocnym, wyrazistym i profesjonalnym oświetleniem....
> jeżeli Wasz Wodzirej ma być trzeźwy, kreatywny, w pełni zaangażowany w swoją pracę, aktywny zarówno na parkiecie jak i za mikrofonem...
> jeżeli Wy i Wasi Goście kochają się bawić, szaleć i tańczyć....
> jeżeli zależy Wam na szalonym Weselu, przepełnionym bardzo dużą ilością pozytywnie zakręconych zabaw i animacji ze sporą dawką dobrego humoru i masą pozytywnej energii...
... to moja oferta jest skierowana właśnie DLA CIEBIE!

Zapewniam spokój, wysoką jakość usług i co najważniejsze... dobrą zabawę i niezapomniane Wesele!|
ZABAWY I ANIMACJE.
Muzyka. Szaleństwo. Integracja. Humor.
|

Poniżej przedstawiam Wam FILMY, który zobrazują mój sposób prowadzenia Wesel!

Filmy podzieliłem na kilka części, aby ułatwić Wam zapoznanie się z materiałem!

I. ZAPLECZE TECHNICZNE prezentujący aktualne możliwości oświetlenia parkietu!

II. ANIMACJE TANECZNE to od 2016r. prawdziwy "czarny koń" prowadzonych przeze mnie Imprez!
Dzięki nim, wraz z moimi Tancerzami możemy Was uczyć, bawić i jeszcze bardziej angażować do szaleństw na parkiecie!
Nie ma tutaj miejsca na pokaz, show czy występ... to najlepsza forma integracji!
Do każdej zabawy zaprosimy Was lub Waszych Świadków.... To Wasz dzień i chciałbym, żebyście to Wy byli cały czas w centrum uwagi!*
* jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie lubicie być w centrum uwagi to na pewno znajdziemy jakieś wspólne rozwiązanie!

Bawimy Gości takimi elementami jak:
- UKŁADY TANECZNE do znanych i lubianych przebojów;
- NAUKA TAŃCÓW INTEGRACYJNYCH takich jak "Belgijka", "Taniec Irlandzki", "Szurany", "Taniec Disco";
- POJEDYNKI TANECZNE i inne formy rywalizacji damsko-męskiej na parkiecie!

III. PIERWSZY TANIEC prezentujący zarówno oprawę pierwszego tańca ciężkim dymem jak i stanowisko pracy oraz oświetlenie parkietu.

IV. GALA OSKARÓW NA CZERWONYM DYWANIE jako nietuzinkowa forma podziękowań!

V. ZABAWY OCZEPINOWE
Punkt kulminacyjny każdego Wesela to Oczepiny!
Tak naprawdę to od Was zależy jak będą one wyglądać.
Nie zmuszam do picia alkoholu podczas Oczepin. Nie przekraczam granic dobrego smaku.
Stawiam na dobrą, wspólną zabawę dla wszystkich Gości!

VI. ANIMACJE TANECZNE w praktyce
Przedstawiam mały skrót z animacji tanecznych, które przygotowałem na własne Wesele. Są to autorskie układy taneczne.
Z wiadomych względów oświetlenie i nagłośnienie prezentowane na filmie to własność innego DJ'a.

VII. SKRÓT Z WESELA 2020

Dodatkowo dołączam GALERIĘ z wyżej wymienionych elementów Wesela!

ZAPLECZE TECHNICZNE 2022
ANIMACJE TANECZNE
(w filmie zaplecze techniczne z 2021r.)

PIERWSZY TANIEC
(w filmie zaplecze techniczne z 2021r.)

GALA OSKARÓW NA CZERWONYM DYWANIE
(Z uwagi na poufny charakter zabaw oryginalna ścieżka dźwiękowa została zastąpiona innym podkładem muzycznym, w filmie zaplecze techniczne z 2021r.)

ZABAWY OCZEPINOWE
(Z uwagi na poufny charakter zabaw oryginalna ścieżka dźwiękowa została zastąpiona innym podkładem muzycznym, w filmie zaplecze techniczne z 2021r.)
ANIMACJE TANECZNE w praktyce!
Uchylam rąbek tajemnicy! Przedstawiam fragmenty animacji tanecznych, które przygotowałem i przy których bawiliśmy się na moim Weselu!
Materiał pochodzi z prywatnego archiwum! Z wiadomych względów oświetlenie i nagłośnienie prezentowane na filmie to własność innego DJ'a.

SKRÓT Z WESELA 2020
(w filmie zaplecze techniczne z 2020r.)

|
Jakość. Zabawa. Humor. Profesjonalizm.
|
GALERIA
|
PAKIET DODATKOWY
Jedna firm. Wiele możliwości. Pełna integracja.
|
Taniec w chmurach.
Oprawa wizualna pierwszego tańca oraz tortu.
Profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu wykorzystująca suchy lód.
Dekoracja Światłem
Oświetlenie ścian, sufitów, elementów architektury.
Niesamowity wygląd wnętrz. Dyskretny, efektowny klimat. Niepowtarzalny nastrój. Wyjątkowe tło do zdjęć i filmu.
Nagłośnienie bezprzewodowe.
Oprawa ceremonii ślubnej lub tortu w plenerze.
Kolumna aktywna. Statyw. Mikrofon bezprzewodowy.


Prowadzenie Ceremonii Zaślubin.
Ślub humanistyczny.

Czym jest ślub humanistyczny?
"Ślub humanistyczny stanowi alternatywę dla osób, które z określonych przyczyn nie mogą lub nie chcą zawrzeć ślubu kościelnego. Może sprawdzić się także wtedy, gdy para będzie chciała zindywidualizować uroczystość ślubną w USC i przenieść ją w plener. Scenariusz ceremonii jest całkowicie spersonalizowany i dostosowany do życzeń zakochanych. Może przybrać formę bardziej lub mniej oficjalną. Kluczowe są przede wszystkim teksty przysiąg i treści które będą sobie ślubować przyszli małżonkowie. W Polsce śluby humanistyczne nie mają statusu prawnego, mają wymiar bardziej symboliczny. Oznacza to, że na razie
pomimo urządzenia wymarzonej ceremonii ślubnej można wedle własnego uznania jednocześnie zarejestrować związek, w USC aby nabrał mocy prawnej. "

Jakie są główne zalety ślubu humanistycznego?
>  możecie zaplanować ślub na dowolną godzinę - nie jesteście uzależnieni od dostępności Urzędnika Stanu Cywilnego
>  brak sztywnych ram - otrzymujecie scenariusz zaślubin, który możecie dowolnie zmodyfikować

Czas trwania ślubu humanistycznego w plenerze to ok. 15 - 20 minut.
W skład oferty wchodzi: Prowadzenie ceremonii wraz z jej nagłośnieniem.


|
ZAPLECZE TECHNICZNE
|

Na początku mojej działalności dysponowałem skromnym zapleczem technicznym, które mogłem z łatwością przewieźć w aucie osobowym.
Dziś posiadam małą firmę eventową, potrafię nagłośnić i oświetlić największe sale weselne w województwie lubuskim i mogę pochwalić się jednym z najlepszych setupów wodzirejskich... w Polsce!
Zerknijcie na szczegóły!

Nagłośnienie (wartość: 34.500 zł):
> Nagłośnienie parkietu: 2 x Bose L1 Pro 32 +  2 x Subwoofer,  wartość: 30.000,00 zł
> Mikrofony bezprzewodowe Shure SM 58, 2 szt., wartość:  2.800 zł
> System Alto Professional (do bezprzewodowego przesyłania dźwięku), wartość:  1.700 zł

Oświetlenie parkietu (wartość: 37.000 zł):
> Lampy Portman Lights - oświetlenie retro,  2 szt., wartość:  15.000 zł
> Ruchoma głowica Vizi Beam RXONE ADJ,  4 szt., wartość;  12.000 zł
> Statywy Humpter MH Stand,  4 szt.,  wartość:  7.000 zł
> Wytwornica mgły,  wartość: 1.400 zł
> Sterownik DMX - Rekordbox DMX,  wartość: 1.700 zł

Konsola (wartość: 20.050 zł):
> Konsola Pioneer XDJ-RX II, wartość:  7.100 zł
> Macbook Pro, wartość:  6.000 zł
> Stół Humpter wraz z akcesoriami, wartość:  5.000 zł
> Mixer cyfrowy Soundcraft Ui12, wartość:  1.100 zł
> Słuchawki Sennheiser HD 25, wartość:  850 zł

Multimedia (wartość: 2.080 zł):
> Projektor Full HD Epson EH-TW740, wartość: 2.600 zł
> Ekran multimedialny 120 cali, wartość:  200 zł

Nagłośnienie mobline (wartość: 3.400 zł) (dostępne w pakiecie dodatkowym):
> Głośnik bezprzewodowy: Bose S1 Pro, wartość: 2.000 zł
> Mikrofon bezprzewodowy Shure SM 58, 1 szt. , wartość: 1.400 zł

Dekoracja Światłem (wartość: 5.900 zł) (dostępne w pakiecie dodatkowym):
> Listwa LED 70W,  12 szt.,  wartość:  3.400 zł
> Par LED 70W, 10 szt.,  wartość: 2.500 zł

Wytwornica ciężkiego dymu (wartość: 4.500 zł) (dostępne w pakiecie dodatkowym):
> Chauvet Nimbus, wartość:  4.500 zł

Wartość zaplecza technicznego wraz z pokrowcami, case'ami, rekwizytami oraz okablowaniem to blisko 150.000 zł!

Przeglądając oferty DJ'ów ze średniej półki cenowej można bardzo łatwo znaleźć zestawy nagłośnienia i oświetlenia za 10-15 tysięcy złotych. Sam posiadałem taki zestaw ok. 10 lat temu prowadząc swoje pierwsze Wesela. Obecnie pracuję na najdroższych urządzeniach najwyższej jakości. Lepiej się nie da.
Nagłośnienie marki Bose to gratka dla każdego Audiofila. Bose to system liniowy. W klasycznych, tradycyjnych system kolumnowych (dwie kolumny + dwa basy) spadek efektywności przy podwojeniu odległości wynosi 6 dB. W systemie liniowym spadek wynosi 3dB. Co to oznacza? W telegraficznym skrócie... korzystając z klasycznego nagłośnienia pod sceną jest bardzo głośno, a na końcu parkietu i przy stolikach jest cicho. Sale weselne w większości to beton, szkło, płytki ceramiczne, wysokie sufity, regipsy, a sceny bądź miejsca na zaplecze techniczne usytuowane są w rogach sal... to wszystko składa się na niesprzyjające warunki akustyczne. Duże natężenie dźwięku to dużo hałasu, dużo odbić od ścian, więcej pogłosu, niezrozumiały mikrofon. Uważam, że Wesele to nie jest koncert ani dyskoteka. Nie zabijam ludzi dźwiękiem. Nie narażam Gości na 120-130 dB ciągłej muzyki przez 12 godzin. Mój system zapewnia równomierne pokrycie sali dźwiękiem. Mogę grać zdecydowanie ciszej (ok. 90 dB - poziom muzyki jest mierzona przeze mnie przed imprezą), mikrofon i muzyka będzie 'czytelna' i miła dla ucha. Głośność i jakość muzyki ma być przyjemna, zachęcać do zabawy, a jednocześnie umożliwić rozmowy przy stołach. Nagłośnienie wsparte konsolą dj'ską Pioneer oraz mikrofonami marki Shure zapewnia czystość wokalu i zadowoli niejednego pasjonata muzyki, a mixer cyfrowy pozwoli np. wyeliminować dudniący bas przy stolikach, który spowodowany jest akustyką sali.

Lampy Portman (które możecie zobaczyć w produkcjach telewizyjnych), dzięki ciepłym kolorom żarnikowego światła stworzą niepowtarzalny klimat. Uzupełnieniem tych świateł są ruchome głowice oparte na lampach wyładowczych, których wiązki podkreślam delikatną mgiełką. Taki zestaw to wielki uśmiech do Fotografów, którzy później nie muszą przerabiać zielonych twarzy Gości, czy niebieskiej sukni Panny Młodej.
Od mojego zaplecza technicznego uzależnione są nie tylko wrażenia Gości, ale przede wszystkim jakość zdjęć i filmu. Nawet najlepszy Filmowiec nie stworzy rewelacyjnego materiału, gdy będziecie bawić się przy zapalonym świetle, tanich ledach lub laserach. Nie używam już tego typu sprzętu. Kilka lat temu był on "na topie", a obecny sprzęt i technologie były nieosiągalne dla mobilnego Wodzireja. Dziś taki setup sprawdzi się, ale... na imprezę urodzinową. Niestety na rynku weselnym można spotkać wielu DJ'ów i zespołów weselnych korzystających z takich rozwiązań. Dlaczego? Taki sprzęt jest wielokrotnie tańszy.

Na potwierdzenie moich słów chciałbym pokazać Wam jak zmieniło się moje oświetlenie na przestrzeni pięciu ostatnich lat.
Film prezentuje te samą salę i materiał tego samego Filmowca! Sami oceńcie czy... oświetlenie ma znaczenie?

OŚWIETLENIE PARKIETU od 2016 do 2021
Czy jakość oświetlenia ma znaczenie? Oceńcie sami!

|
REPERTUAR WESELNY
|

Repertuar weselny to zazwyczaj ok. 100 - 150 utworów.
Prowadząc imprezy od 2006r. przetestowałem już na parkiecie kilka tysięcy utworów... w różnych wersjach i aranżacjach.  Przez kilkanaście lat obserwuje jak działają na ludzi i na Ich emocje...
Od odpowiedniej muzyki zależy czy Goście skaczą, wariują, wzruszają się, pędzą na parkiet albo z niego uciekają...
Wyciągnąłem wnioski i wybrałem bazę ok. 200 utworów, którą na bieżąco aktualizuję.
Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma inny gust muzyczny. Szanuję to. Babcia Stasia kocha italo disco, Ania na co dzień lubi bawić się przy disco polo, Maciej przy muzyce klubowej, a Paweł pół życia jeździł na Woodstock. Moim zadaniem jest połączyć Ich na parkiecie, wyczuć styl i dopasowywać się na bieżąco do sytuacji, dlatego 90% repertuaru weselnego to największe hity wybranych gatunków muzycznych. Nie wyobrażam sobie Wesela bez twist'ów, rock'n'roll'a, przebojów latino, italo disco czy klasyków rock'a. Czy gram disco polo? Tak, ale nie katuję tego gatunku przez całe Wesele. Standardowo obejmuje on ok. 15-20% repertuaru (tyle co np. szeroko pojęty rock lub muzyka z lat 60-80). W zależności od Waszych preferencji możemy go ograniczyć do max. 10-15 utworów lub odrobinę rozszerzyć. Na Weselu nie ma miejsca  na podrzędne przeboje lub ucieczkę w jakiekolwiek skrajności. 10% repertuaru pozostawiam zawsze do dyspozycji Pary Młodej. Możecie wysłać mi swoje ulubione utwory, dedykacje muzyczne lub kawałki, które mają dla Was lub dla Waszej najbliższej Ekipy sentymentalną wartość - wplotę to wszystko w trakcie wesela albo poczekam do momentu, w którym będziecie na parkiecie już tylko z Nimi. Na spotkaniu przedstawię Wam mój Top 200, na którym bazuję. Jeżeli lubicie bawić się przy największych, tanecznych hitach (podkreślam "tanecznych", ponieważ muzyka do tańca może różnić się od tej, której słuchamy jadąc samochodem) wielopokoleniowej muzyki to nasze wizje z pewnością się pokryją! Jeżeli zaś chcecie odgórnie narzucić jakiś skrajny repertuar, który zawęzi Wesele do określonego gatunku muzycznego to niestety nie podpiszę się swoim nazwiskiem pod taką imprezą i musicie skorzystać z usług innego Wodzireja. Biorąc odpowiedzialność za całą część rozrywkową biorę też odpowiedzialność za cały repertuar muzyczny i za to, żeby parkiet był pełny. Zawsze staram się grać pod ludzi i przez cała noc bacznie Ich obserwować. Dlaczego nie opublikuję playlisty np. na spotify? Repertuar pielęgnuje od lat. Jest dla mnie bardzo cenny. Nie chciałbym, żeby stał się łakomym kąskiem dla Innych DJ'ów. Tutaj kryją się lata moich doświadczeń.

Żeby zobrazować Wam powyższy tekst prezentuję krótką listę utworów kilku gatunków muzyki tanecznej, które powinny znaleźć się na każdym Weselu (kolejność przypadkowa):
 1. Mr Zoob - Moj Jest Ten Kawalek Podlogi
 2. Lzy - Agnieszka
 3. Maanam - Cykady Na Cykladach
 4. Kayah - Prawy Do Lewego
 5. Brathanki - Gdzie Ten Ktory Powie Mi
 6. ELO - Rock N Roll Is King
 7. Chubby Checker - Lets Twist Again
 8. Wham - Wake Me up Before You Go Go
 9. Dirty Dancing - The Time of My Life
 10. Los Lobos - La Bamba
 11. Jennifer Lopez - Let's Get Loud
 12. Lou Bega - Mambo No 5
 13. Luis Fonsi - Despacito
 14. Gusttavo Lima - Balada
 15. Michel Telo - Ai Si Eu Te Pego
 16. Vilage People - YMCA
 17. Boney M  - Rivers of Babylon
 18. Modern Talking - Cheri Cheri Lady
 19. Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul
 20. Michael Jackson - Billie Jean
 21. Bruno Mars - Uptown Funk
 22. Robin Thicke - Blurred Lines
 23. Daj To Glosniej - Mama ostrzegala
 24. Akcent - Przez Twe Oczy Zielone
 25. Weekend - Ona Tanczy Dla Mnie
 26. Long & Junior - Tancz Tancz Tancz
 27. After Party - Nie daj zyciu sie
 28. After Party - Ona lubi pomarancze
 29. Dr Alban - Sing Hallelujah
 30. Lucenzo Don Omar - Danza kuduro
 31. El Profesor - Bella Ciao
 32. DJ Antoine - Welcome To St Tropez


Więcej zdjęć i filmów znajdziecie na moim profilu na instagramie oraz w zapisanych relacjach.
Instagram: wodzirejiwanowski

|
Blisko 250 rekomendacji moich Par Młodych znajdziesz na stronach:

|
Aktualizowany na bieżąco grafik: www.bartosziwanowski.pl/terminarz
|

|
Jeśli Wasz termin jest dostępny...
Ze względu na bardzo dużą ilość zabaw i animacji, które prowadzę podczas prowadzonych przeze mnie Wesel oraz na zmiany, które wprowadziłem zapraszam na dwugodzinne, niezobowiązujące spotkanie w celu przedstawienia niezbędnych szczegółów
Jestem do dyspozycji w Restauracji Wino & Grono Hotelu Grape Town (al. Wojska Polskiego, Zielona Góra) we wtorki, środki i czwartki (od godziny 12.00 do 19.00)
W przypadku braku możliwości spotkania możemy umówić się na dłuższą rozmowę telefoniczną lub videorozmowę.


|
W przypadku zajętego terminu...
Jeśli wybrany przez Was termin okaże się zajęty proszę przemyśleć organizację Wesela w innym terminie lub... w inny dzień tygodnia!
Obecnie większość popularnych Usługodawców podobnie jak ja podpisuje umowy z ok. 2-letnim wyprzedzeniem... z pewnością w terminie piątkowym nasze kalendarze będą bardziej "elastyczne".
Od kilku lat coraz bardziej popularne są Wesela organizowane w tygodniu (wtorek-czwartek). To doskonała alternatywa dla Par, które chciałyby zorganizować Wesele 'last minute' bez rezygnacji z wymarzonej Sali, Wodzireja czy Fotografa!

P.S.
W przypadku zainteresowania terminem czwartkowym lub piątkowym proszę o kontakt telefoniczny, ponieważ niezmiernie ważna jest dla mnie odległość pomiędzy miejscowościami, w których prowadzę Wesela z dnia na dzień!Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jak zarezerwować termin?
Jeżeli jesteście zainteresowani konkretną datą to mogę wstępnie zarezerwować ją dla Was na okres max. 2 tygodni. W tym czasie powinniśmy się spotkać, poznać, ustalić szczegóły oraz podpisać umowę.
Tylko umowa i wpłata zadatku gwarantuje obu stronom  rezerwację terminu.

Jaka jest wysokość zadatku?
Zadatek jest płatny w dniu podpisania umowy. Wynosi on 1.500 PLN. Istnieje możliwość zapłaty zadatku w 2 częściach (terminy do uzgodnienia na spotkaniu).

Czy pracuje Pan sam?
Nie, pracuję zawsze w dwuosobowym składzie. Na każde Wesele zawsze dojeżdża Tancerz/Tancerka. Jego/Jej zadaniem jest współprowadzenie animacji tanecznych oraz pomoc związana z rekwizytami i obsługą techniczną.

Organizujemy Wesele w sobotę... czy muszę wiedzieć coś jeszcze?
Tak, ze względu na piątkowe Wesela bardzo Was proszę, żebyście pojawili się na Sali Weselnej min. o  godzinie 17.00.

Organizujemy Wesele w piątek... czy muszę wiedzieć coś jeszcze?
Tak, ze względu na sobotnie zlecenia Wesela piątkowe prowadzę maksymalnie do godziny 04:00 bez możliwości ich przedłużenia.

O której przyjeżdżasz na salę weselną?
Przyjeżdżam 3 godziny przed rozpoczęciem Wesela. Po rozłożeniu i przygotowaniu sprzętu ustalam z Menagerem niezbędne szczegóły dotyczące naszej współpracy.


W razie pytań proszę o kontakt, tel.: 661 801 866
Służę pomocą i wiedzą weselną! :)
DJ & Wodzirej Bartosz Iwanowski

Powyższa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

|
Chcesz poznać szczegóły?
Zadzwoń lub napisz do mnie!
|
 
dj wodzirej wesele impreza iwanowski djzary lubuskie zielona góra świebodzin żary żagań świebodzin sulechów krosno odrzańskie gorzów wlkp wodzirej  iwanowski  wesele  wesele2020  wesele2021  wesele2022  impreza  zielona gora  lubuskie  para młoda  wedding  pan młody  panna młoda  ślub  zielona gora  zgora  wodzirej na wesele  dj na wesele  pierwszy taniec  wesele z klasa  dj lubuskie  wodzirej lubuskie  zary  żary  zagan  żagań  sulechow  sulechów  nowasol  nowasól
kontakt@bartosziwanowski.pl  |  +48 661 801 866
Wróć do spisu treści